Home » Akce školy » Křížky a kolečka … školní kolo 2018

Křížky a kolečka … školní kolo 2018

V pondělí 22.10.2018 proběhlo školní kolo ve hře piškvorky. Hra, která nutí k přemýšlení, svedla dohromady celkem 44 žáků naší školy. Ve vyřazovacím způsobu hry se v prvním semifinále proti sobě postavili Zdeněk Chlouba (IT4) a David Zmatlík (IT3) a ve druhém David Mareček (IT1) a Adam Čapek (IT3). Do finále postoupili ti, co nezaváhali a svoje křížky či kolečka umístili do ideálních pozic. Finále pak bylo záležitostí a téměř bratrovražedným bojem Davida Zmatlíka a Adama Čapka. Bylo tedy jasné, že vítěz letošního ročníku o nejlepšího piškvorkáře školy bude z IT3. Nakonec se jím stal Adam Čapek. Gratulujeme nejen jemu, ale všem, kteří se probojovali do týmů, které budou 2.11. reprezentovat naši školu v oblastním kole.