Home » Novinky » VE FLORBALOVÉM SUBTERRA CUPU KONČÍME NA 5. MÍSTĚ

VE FLORBALOVÉM SUBTERRA CUPU KONČÍME NA 5. MÍSTĚ

Jako každý rok, tak i tento konec roku se nese ve znamení florbalového turnaje Subterra Cup. My jsme již tradičním účastníkem a letos se s námi los moc nemazlil. O postup do semifinále jsme se utkali postupně s Gymnáziem Most a se SPŠ SOŠ GS Most. Naše sestava omladila oproti loňsku o 5 žáků 1. ročníku, což je příslib do budoucna, že by se naše výkony mohly zlepšovat. V prvním utkání si asi toto omlazení vybralo svoji daň. Než jsme se rozkoukali, tak jsme inkasovali několik jednoduchých branek a utkání proti Gymnáziu Most skončilo hrozivým skórem 0:10. Do druhého utkání jsme nastoupili jako úplně jiný tým. Proti stejně kvalitnímu soupeři jsme dlouho drželi krok a prali se o postup do semifinále. V poločase jsme vedli 2:0 a až v samotném závěru Průmyslová škola otočila skóre na 2:4 v náš neprospěch. Tato prohra nás bohužel poslala do boje o 5. – 6.místo proti Bukaschool. Rozuzlení tohoto střetnutí přinesly až samostatné nájezdy, kdy jediný nájezd proměnil Jakub Larson a všechny nájezdy soupeře zneškodnil Jirka Brtek. Za konečné 5. místo, a hlavně za předvedený výkon se nemusíme stydět.

Bylo vidět, že jsme se z první porážky ponaučili a další dva naše výkony byly už o něčem úplně jiném, a hlavně jsme si turnaj užili od začátku až do konce.

Naši školu reprezentovali – Jiří Brtek, Filip Aleš Hamouz, Michal Trňák,  Jakub Daniel Larson, Jakub Saloun,  Marek Korf, Matěj Beneš, Matěj Vondráček, Ondřej Valnoha, Jaroslav Pátek, Filip Frölich,  Tobias Studnička.