Home » Akce školy » DALŠÍ SPOLUPRÁCE NA TANEČNÍ GALASHOW TSKH MOST

DALŠÍ SPOLUPRÁCE NA TANEČNÍ GALASHOW TSKH MOST

Ve čtvrtek 18. května 2023 se konala Taneční Galashow Tanečního studia Kamily Hlaváčikové aneb Tančit může každý! Každoroční akce opět sklidila velký úspěch. Ve vyprodaném mosteckém divadle vystoupily nejen děti z tanečního studia, ale také třeba Veronika Lálová nebo Klára Kolomazníková. Naše žákyně byly opět přítomné v zákulisí této show. Pomáhaly lektorům s dětmi a realizačnímu týmu s přípravami pod vedením paní učitelky Michaely Matějovicové.

,,Akce Galashow pro mě osobně moc znamená a jsem moc vděčná za to, že jsem mohla být této velké akce součástí. Velké díky patří paní učitelce, která nám umožnila být součástí této velké akce, děkujeme.“ napsala o onom večeru Michaela Sarközi (žákyně VČ 1). Kromě Míši pomáhaly také z prvních ročníků Rydvanová Michaela (také VČ 1) a Burdová Lucie (SČ 1). Ze třetích ročníků, konkrétně třídy SČ 3, se na akci podílely také Lukšová Hana, Výborná Kateřina, Martinková Klára a Košuličová Adéla. „Dívky byly moc šikovné, vždy jsem ráda, že se na tyto akce hlásí stejná jména. Jde vidět, že je práce s dětmi baví, a to je pro mě to hlavní. Pro ně je to zase velká zkušenost do života i budoucí práce. Děkuji děvčatům za vzornou reprezentaci naší školy, uzavírá s úsměvem celou akci paní učitelka Michaela Matějovicová.