Home » Akce školy » Babí léto je nejkrásnější ze sedla

Babí léto je nejkrásnější ze sedla

Druhou letošní školní akcí byl výlet na kolech

18. září 2014 byl rosničkami označen jako krásný už dopředu. Loňský školní rok jsme založili tradici, která je ze všech úhlů prostě prima.
Jen co opadla ranní rosa a sešli se i ti, kteří neznají hodinové ručičky dokonale, jsme se mohli vydat na toulky po krásách okolí našeho města. Čekalo nás 35 km zpevněných cest s prology ve formě výstupu na rozhlednu, golfového turnaje či fotbálku. Jedním slovem KRÁSA.
Tentokrát je výkonnost skupiny 13 studentů o dost lepší než vloni, že by potrénovali? Ve Strupčicích jsme za necelou hodinku. Výstup na rozhlednu a výhled do okolí – hovor se točí kolem industriální krajiny. Vlastně je takový pohled zajímavý, na tom jsme se shodli všichni. Sportovní areál Strupčice nám poskytl své služby ve vysoké kvalitě. Paní Nová – na tu je spoleh. Turnájek v minigolfu nás pobavil, akrobacie na trampolíně trochu bere dech (viz foto). Fotbálek je prima hra a společná svačinky na sluníčku krásně tmelí skupinku nadšených sportovců. Cesta zpět, uznalý potlesk na posledním společném kruhovém objezdu a teď zbývá jen těšení na další krásný den. (třeba už brzo napadne sníh)
Díky všem zúčastněným, mě se to LÍBILO!!!!!