Home » Akce školy » SPOLUPRÁCE S TSKH MOST

SPOLUPRÁCE S TSKH MOST

Před pár týdny se naše škola spojila s Tanečním studiem Kamily Hlaváčikové, které v Mostě už více než 20 let vychovává mladé tanečníky a tanečnice, kteří reprezentují nejen město, ale také Ústecký kraj a mnohdy i naši republiku na nejrůznějších soutěžích, nejen domácích, ale i zahraničních. Pro své svěřence pořádá během školního roku spoustu akcí a my jsme se v rámci naší spolupráce zapojili již do dvou z nich.

První akcí byl dětský karneval k příležitosti Mezinárodního dne tance, který se konal 29. dubna 2022. Na této akci se s různými hrami a soutěžemi zapojila děvčata z ročníku VČ 1 a SČ 3.

Ve čtvrtek 19. května 2022 Taneční studio KH vyprodalo Městské divadlo v Mostě a uspořádalo každoroční Galavečer TSKH, letos s podtitulem Zachraňujeme sami sebe. Žákyně ze třídy SČ 2 si tak jen pár dní před souvislými praxemi mohli vyzkoušet práci s dětmi.

„Všem děvčatům, která u nás byla a pomohla nám moc děkujeme. Všechny byly moc šikovné, nápadité a neměly žádný problém děti zabavit. Těšíme se na další spolupráci.“ Vzkazuje našim žákyním šéftrenérka tanečního studia Kamila Hlaváčiková.

„Moc holkám děkuji za jejich práci. Na obou akcích jsem byla přítomna, jednu z nich jsem dokonce i sama organizovala, a musím říct, že s nimi nebyl jediný problém. Komunikace probíhala na jedničku a s dětmi si za krátký čas vybudovaly opravdu krásný vztah. Moje práce je mým koníčkem a doufám, že to holky budou mít jednou také tak. Jsem ráda, že jsem je pro tuto práci správně odhadla a holkám děkuji, že do toho semnou šly.“ Říká s úsměvem jedna z našich učitelek a současně jedna z lektorek tanečního studia Michaela Matějovicová, která naši školu a taneční studio spojila.