Home » Novinky » PO TŘETÍ V ŘADĚ OBHAJUJEME 2. MÍSTO V OKRESNÍM KOLE BASKETBALU

PO TŘETÍ V ŘADĚ OBHAJUJEME 2. MÍSTO V OKRESNÍM KOLE BASKETBALU

Letošního okresního kola se zúčastnilo rekordních 11 škol, a tak nás čekala velká porce utkání a velmi zajímavý turnaj. V tříčlenné skupině jsme porazili nejprve SŠT Velebudice 15:2 a střední průmyslovou školu Most 16:4. Tyto výhry nás vynesly do čela naší skupiny a ve čtvrtfinále jsme se utkali se střední školou Educhem Most. V důležitém utkání o postup mezi nejlepší čtyři celky jsme nezaváhali a jasně zvítězili 15:5. Finálová čtyřka sehrála závěr turnaje formou „každý s každým“, takže nás čekala další tři těžká utkání. Dvě jsme zvládli, a to proti Gymnázium Litvínov a SSŠMEP Most.

Ani na potřetí se nám však nepodařilo zlomit prokletí zápasu proti mosteckému gymnáziu a skončili jsme opět těsně pod vrcholem na druhém místě.

Za předvedené výkony zaslouží naši chlapci velkou pochvalu, protože odehrát šest utkání během jednoho dne nebylo jednoduché a opravdu bojovali od začátku turnaje až do konce a do každého utkání šli s maximálním nasazením.

Naši školu reprezentovali – Adam Křivan, Radek Pospíšil, Filip Fröhlich, Filip Fousek, Jakub Kudláček, Tobias Studnička, Milan Benedikovič, Vladislav Pakajev.