Home » Akce školy » 3. ročník projektového dne „PO EVROPĚ S ÚSMĚVEM“ zná své vítěze!

3. ročník projektového dne „PO EVROPĚ S ÚSMĚVEM“ zná své vítěze!

V pondělí 9.10.207 se na SOŠ InterDACT uskutečnil již 3. ročník projektového dne „Po Evropě s úsměvem“. Opět jsme oproti předešlým ročníkům překonali rekord v počtu přihlášených týmů a v počtu účastníků, což je pro nás symbolem úspěšné a líbivé akce.

Celkem se zúčastnilo 20 týmů ze základních škol Mostecka a více než 120 žáků devátých tříd těchto základních škol. Všem žákům bylo prezentováno celkem 8 států EU prostřednictvím prezentací a poté řešili úlohy připravené žáky SOŠ InterDACT.

Deváťáci řešili různé kvízy, pracovní listy, QR kódy nebo Kahoot kvíz na internetu. Vše probíhalo ve velmi příjemné a klidné atmosféře v krásně vyzdobených třídách SOŠ InterDACT. Nejhezčí třídou nakonec bylo vyhodnoceno Švédsko třídy VČ1, druhá skončila Česká republika třídy VČ2 a třetí se umístilo Finsko třídy VČ4 a SČ4.

Vyvrcholením bylo vyhlášení výsledků jednotlivých týmů devátých tříd základních škol, kde na prvním místě se celkem jednoznačně umístil tým SVĚTÁCI ze 7. ZŠ, a odnesl si hlavní cenu deskovou hru Cash Flow. Druhé místo obsadil tým JORDANI z 11. ZŠ a na třetím místě se umístil tým ŠKRR také z 11. ZŠ.

Vítězům ještě jednou gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme, že přišli. Už teď se těšíme na další ročník tohoto vydařeného projektu.