Home » Akce školy » 3. MÍSTO V OKRESNÍM KOLE FLORBALU

3. MÍSTO V OKRESNÍM KOLE FLORBALU

V pátek 17.12 se naše škola zúčastnila okresního kola ve florbalu, na který jsme se v rámci tělesné výchovy poslední měsíc poctivě připravovali. Na poslední chvíli se z turnaje bohužel odhlásily dva týmy, tak se účast smrskla na tři týmy – SOŠ InterDACT Most, SŠ Educhem Meziboří a SPŠ Most. Tak nám zůstali dva největší favorité, kteří mají týmy složené z aktivních florbalistů nebo hokejistů. Hned naše první utkání proti SŠ Educhem nám otevřelo oči. Soupeř nám dělal problémy svou rychlostí a přesným zakončením, zatímco my jsme se teprve seznamovali s velkým hřištěm. Výsledkem byla porážka 0:8. V dalším utkání remizovala SŠ Educhem ze SPŠ Most 0:0 a jelikož o pořadí rozhodovalo skóre, bylo jasné že průmyslovka na nás bude chtít vletět a zkusit nám dát více gólů než Educhem. My už jsme se ale adaptovali na prostředí a náš druhý zápas byl úplně jiný než ten první. Dokázali jsme se soupeři vyrovnat rychlostí a bojovností a první poločas jsme prohráli 0:1. Ve druhém poločase jsme se ještě víc osmělovali a odměnou nám byl vyrovnávací gól na 1:1. V koncovce měly oba týmy několik šancí překlopit skóre na svoji stranu a rozhodl bohužel šťastný gól soupeře, který potrestal i náš následný pokus o odvolání brankáře. Výsledkem byla porážka 1:3. Za tento zápas, ale musím všechny pochválit, protože jsme se soupeřem dokázali držet celou dobu krok a v závěru vyhrál asi šťastnější.