Home » Akce školy » Kdo si hraje, nezlobí

Kdo si hraje, nezlobí

…tvrdí jedno přísloví. O jeho pravdivosti nás přesvědčovali Ti, kteří se přihlásili do školního turnaje ve hře PIŠQWORKY.

Celkem 17 piškvorkářů bojovalo o titul mistra piškvorek naší školy. Turnaj se hrál v úterý 11. října 2016 vyřazovacím způsobem a tak pro budoucí finalisty to znamenalo prokázat schopnost udržet pozornost a tvůrčí myšlení celé dvě a půl hodiny, po které turnaj trval.

Do semifinále postoupili a spolu pak svedli boj o postup do finále Daniel Červenka a Alice Šillerová, oba (VČ3) a dvojice Jaroslav Vrabec (IT2) s Jiřím Maršálkem (IT4). Šťastnými finalisty se pak stali Alice Šillerová a Jaroslav Vrabec, který se stal celkovým vítězem. Blahopřejeme.

K semifinalistům se do pětičlenného družstva kvalifikoval ještě Zdeněk Chlouba (IT2) a spolu s ostatními bude naši školu reprezentovat ve středu 2. listopadu 2016 na oblastním turnaji. Držme jim palce.

Soutěž pořádá Student Cyber Games, z. s. ve spolupráci s Masarykovo univerzitou v Brně.

DSCN1558 DSCN1557