Home » Akce školy » Ajťácký pětiboj 2015

Ajťácký pětiboj 2015

„AJŤÁCKÝ“ MÍČOVÝ PĚTIBOJ DVOJIC
Ve čtvrtek 25.6.2015 se při organizaci pana učitele Susky konal míčový pětiboj dvojic, kterého se účastnili žáci IT1, IT2 a IT3. Kluci utvořili následující dvojice: Jilich – Říha, Masár – Hora, Zikán – Vejrážka, Kubík – Hlavatý, Fiala – Švec, a pro velký zájem ze strany čtvrťáků jsme doplnili o maturanty dvojicí Čos – Novotný. Pětiboj začal fotbalovými a florbalovými zápasy, poté se pokračovalo trestnými hody v basketbalu, přehazovanou a vše jsme zakončili nohejbalem. Vše se hrálo systémem každý s každým. O první místo byl nakonec napínavý souboj mezi dvojicí Zikán – Vejrážka a Kubík – Hlavatý, kdy o pouhé jedno vítězství vyhráli prváci Ondra Zikán s Petrem Vejrážkou. Celá akce se povedla, kluci odcházeli znavení domu a všichni se těší na opakování akce … SLÁVA VÍTĚZŮM, ČEST PORAŽENÝM A DÍKY ZA ÚČAST.

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. ZIKÁN – VEJRÁŽKA (IT1)
2. KUBÍK – HLAVATÝ (IT2)
3. ČOS – NOVOTNÝ (IT4)